ZULÜM İLE ABAT OLANIN AHIRI BERBAT OLUR...!
Tarih: 5.1.2020 13:16:58
Murat AKYÜZ

ÇAYKARA Bizim ilçemiz..
Kimliklerimizde doğum yeri Çaykara yazar..
Dedemin, babamın, benim, çocuklarımın velhasıl tüm Uzungöl insanının ilçesi ,önceden belde iken şimdi belediyeye ait bir mahalleyiz..! 

Çaykaranın yetişmiş değerli insanları ülke sathında önemli mevkilerde iş tutmuş ülkemize ciddi katkılar sunmuş ve katkı sunmaya devam etmektedirler.
Bizler çaykaralı olmaktan onur ve şeref duyuyoruz.
Hiçbir zaman ayrım yapmadık hep katkı sunduk esnafına insanına turizm sayesinde Çaykara ciddi hizmet alıyor insanımızın ilçemize geri dönüşleri başladı.

Bölgeyi ayakta tutan canlı kalmasını sağlayan Uzungöl´e sosyal medyada, kahve köşelerinde, icrai faaliyetlerde eleştirmek, kötülemek, engel olmaya çalışmanın çaykaramıza yöremize sunduğu katkıyı bizlere izah edebilecek insanların düşüncelerindeki eleştiri dozunu bu kadar üst perdeden yapmalarındaki sebepleri ve nedenleri izah etmelerini bekliyorum.

Doğru veya yanlış Uzungöl insanına yapılan bu yıkımlardan mutluluk duyan sosyal medyada alkış tutanlara soruyorum bu devran dönüp size vurursa onu iyi bilin bizler alkış tutmayacağız..
Bizlerle beraber yürüyen başta çaykaranın mahalle muhtarlarına,
Esnaf kefalet başkanı Mehmet savaş Dündar´a,
Bizleri yalnız bırakmayan her platformda Uzungöl gerçeğini bilen ve haksız davranışların karşısında doğruyu savunan tüm çaykaralı dostlara sevgilerimi saygılarımı sunuyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun .
ZULÜM İLE ABAT OLANIN AHIRI BERBAT OLUR...!

Anahtar Kelimeler: ZULÜM, ABAT, OLANIN, AHIRI, BERBAT, OLUR
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi