Ressam Mustafa Arslan'ın Resim sergisi Uzungöl'de Sanatseverlerle Buluşuyor

Çaykaralı Ressam Mustafa Arslan tarafından gerçekleştirilecek,” UZUNGÖL TABİAT PARKI VE DOĞA” Temalı resim sergisi ilk kez Uzungöl’de gerçekleştirilecektir.

Tarım ve Orman Bakanlığı, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü 12.Bölge Müdürlüğü Trabzon Şube Müdürü Akif Ümüzer tarafından organize edilen, “TABİAT TURİZMİ ETKİNLİKLERİ SANAT GÜNLERİ”, “Doğa Temalı Yağlı Boya Resim Çalışması ve Sergisi”  27.08.2022 Pazar günü saat 11:00’da Uzungöl Tabiat Parkında başlayacak.

Yaşadığımız Ağustos ayında Trabzon, Çaykara ve Uzungöl’de olanların kaçırmaması gereken eserler, sanatseverleri bekliyor. Uzungöl’de ilk kez yapılacak olan ve yaşam yolculuğunda karşımıza çıkan tüm gereklikler ve tercihlerimizin, bizlerin hikâyelerini kurguladığı gerçeği ile tasarlanan sergi son yıllarda yaptığı resimlerle gündeme gelen Çaykaralı hemşerimiz Mustafa Arslan’ın özel olarak hazırladığı 2.Kişisel resim sergisi sanatçının birbirinden özel eserleri sanatseverlerle buluşturacak. Aynı zamanda müzede, terasta ve farklı yerlerde canlı performans olarak resim çizimi gerçekleştirecektir.

“Uzungöl Tabiat Parkı ve Doğa” Temalı Ressam Mustafa Arslan Resim sergisi 27.08.2022 tarihinde saat 11:00’da başlayıp 02.09.2022 tarihine kadar bir hafta devam edecektir.

Tüm sanatseverler davetlidir.

 Ercan Arslan
27.08.2022 23:02:41
Değerli dostum Mustafa’ya başarılar diliyorum. Hayırlı okur inşallah.

İlginizi Çekebilir