Taşkıran İlkokulundan Uzungöl'de Masalpark Keyfi

Taşkıran İlkokulundan Uzungöl

Taşkıran Hüseyin Vehbi Fettahoğlu Ana Sınıfı ve Birinci Sınıf Öğrencileri tarafından Uzungöl’de Masalpark ziyareti gerçekleştirildi.

Öğrencilerin hem oyun oynamaları hem de seviyelerine uygun masal kahramanlarının sembolleri ile tanışmaları amacı ile gerçekleşen Uzungöl Masalpark ziyaretine Okul Müdürü İdris Hacımahmutoğlu ile öğrencilerin öğretmenleri katıldılar.

Son derece keyifli bir ortamda gerçekleşen ziyarette Masalpark Sahibi Kenan Keleş ile İşletme Müdürü Yusuf Keleş ve Ayşegül Keleş tarafından öğrencilere Masalpark’ta rehberlik yapılarak masal kahramanlarını tanımaları sağlandı.

Masalpark’ta saatlerce hayallerindeki masal kahramanları ile bir araya gelen öğrenciler oyun dünyasında yaşattıkları masal kahramanları ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadılar.

Hüseyin Vehbi Fettahoğlu İlkokulu Müdürü İdris Hacımahmutoğlu Okul öncesi ve ilkokul 1. Sınıf öğrencilerinin yaşam kaynaklarının oyun ve masal kahramanları olduklarını,Okul İdaresi ve öğretmenler olarak çocukların Masal Dünyasında tatlı bir yolculuğa çıkmaları amacı ile bu anlamlı organizasyonu gerçekleştirdiklerini,bu organizasyonda kendilerine her türlü destek ve imkanı sağlayan Masalpark sahibi Kenan Keleş ile İşletme Yöneticileri Yusuf ve Ayşegül Keleş’e Taşkıran Hüseyin Vehbi Fettahoğlu ilkokulu olarak teşekkür ettiklerini sözlerine ekledi.İlginizi Çekebilir